Armada Decowall

Firma Tanıtım

Decowall Duvar Kagitlari, Mersin 1. Organize Sanayi Bölgesinde 13.000 m2 kapali alan toplam 18.000 m2 tesisinde, son teknoloji ile donatilmis makineleri ile Türkiye’nin Avrupa standartlarinin da üzerinde duvar kagidi üretimi yapan ilk ve tek fabrikasidir.


2003 senesinde ithalat yaparak duvar kagidi sektörüne giren firmamiz, 2012 yilinda Türkiye ekonomisine katkida bulunmak ve müsterilerine daha iyi hizmet verebilmek amaciyla üretime baslamistir.

Decowall Duvar Kagitlari, mevcut teknoloji transferlerini Italya’dan alirken, desen çalismalarini uluslararasi profesyonel tasarim ekibinin öncülügünde özenle üretmektedir.

ISO 9001:2008, ISO 14001:2004,CE kalite yönetim sistemi ile çalisan ve TSE EN 233, EN 234 sertifikasinin sahibi olan marka olarak sektöründeki farkinin altini çizmektedir.

Yenilikçi, yaratici ve öncü bir sirket olarak firmamiz müsterilerine Avrupa standartlarinin da üzerinde yüksek kaliteli ürün, rekabetçi fiyat ve hizli teslimat sunmaktadir.

Ayni is ciddiyeti Armada Duvar Kagitlari Ins. Taah. San. Tic. Ltd. Sti. olarak  Armada Grand Plaza projemizde tüm detaylari fazlasi ile silzer için düsündük. Sevdikleriniz ile rahat ve huzurlu bir ortamda yasamaniz için evlermizin her metrekaresi kullanilabilir formlarda tasarlandi. Kullanilan tüm malzemeleri 1. sinif kalite ve isçilikte kullanarak dogaya ve insan sagligina zararsiz yasam alanlarini insa ettik.

İletişim Form

İletişime Geçin