Asis Yapı

Firma Tanıtım

Asis yapi 1995 yilinda insaat sektörünün kalbi olan mobilya ile sektöre girmistir. Bir insaat projesinin gerek kalitesini gerekse sikligini ortaya koyan mobilyalar üreterek uzun yillar insaat sektöründe tecrübeler edinmistir.

ASIS Yapi, 2011 yilinda hayata geçirdigi ASIS 1 insaat projesi ile edindigi tecrübeleri burada sergilemistir. Mimarisi ile Mersin'in Mezitli ilçesinin çehresini degistirmis, iç tasarimi ve kullanilan kaliteli malzemeleri ile Mezitli insaat sektöründe çitayi yükseltmistir. ASIS 1 Insaat projesi ile Mersin'de yine ilkleri basaran ASIS Yapi, Mersin'de ilk defa merkezi süpürge sistemini projesinde kullanmistir.

ASIS Yapi, daha sonra ASIS 2 insaat projesi ile Yenisehir'de karsimiza çikmaktadir. ASIS 2 insaat projesini Mersin'deki 2 üniversite kampüsüne de yakin konumlandirarak yatirimcilarina, kira getirisi avantaji sunmustur. ASIS 3 insaat projesi yine Mersin'in Mezitli ilçesinde hayata geçmistir. Tek bloktan ve her katta tek daireden olusan müstakil tadinda kaliteli bir projedir.  ASIS Yapi en son bitirdigi ASIS 4 insaat projesi ile 1+1 konseptinde yine üniversite ögrencilerine kolaylikla kiraya verilebilecek konumda, yatirimcisina kar saglayan bir projeyi sonlandirmistir.

Mersin'de bir çok projeyi hayata geçirerek kendini kanitlayan ASIS Yapi, çok yakinda hayata geçirecegi ASIS 5 insaat projesi ile hem mimari açidan hemde kullanilan teknoloji açisindan Mersin insaat sektöründe çitayi tekrar yükseltecektir.

 

İletişim Form

İletişime Geçin