ATİ İnşaat

  • Firma Yetkilisi: Fırat Bulut
  • Telefon: +90 (324) 324 24 24
  • E-posta:info@marvista.com.tr
  • Website:http://marvista.com.tr/

Firma Tanıtım

Akdeniz Tütün Insaat, 2000’li yillardan itibaren kent hayatinin gereklerine uygun, Mersin’in çesitli bölgelerinde her biri farkli ihtiyaç ve begenilere sahip mimari projeleri hayata geçirmistir. Insan hayatini kolaylastiran, maksimum konfor saglayan ve ayni zamanda kente kimlik katan yasam alanlari kazandirmak amaciyla çalismalarimizi sürdürmekteyiz. Akdeniz Tütün Insaat, degisime ve gelisime açik, müsteri odakli, yenilikçi projelerle istikrarli bir grafik çizerek, Mersin’nin en çok tercih edilen sirketinden biri olma basarisini yakalamistir. 
Akdeniz Tütün Insaat, istikrarli gelisiminden aldigi güçle farklilasma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurdugu çalisma anlayisini koruyarak yeni projeler üretmeye ve yeni basari hikâyeleri yazmaya devam edecektir.

Mimari projelerin yalniz ticari bir faaliyet olmaktan çok insana ve yasadigi çevreye karsi bir sorumluluk olduguna inanmaktayiz. Bu sebeple, son yillarda ivme kazanan mimari dönüsüm hareketinin öncü firmalardan biri olma düsüncesiyle yola çiktik. Bu güne kadar gerçeklestirdigimiz projelerde, dünya standartlarindaki teknolojik gelismeler ve estetik anlayislardan en üst düzeyde faydalanarak, insana saygiyi ve insan hayatini kolaylastirma anlayisini yansittik. Her zaman yenilige açik olmak, tüm yeni gelismeleri yakindan izlemek, basarimizda en önemli etkenlerden biri olmustur. Yatirimlarimizi, projelerimizi bu ilke ve büyüme vizyonu dogrultusunda devam ettirmekteyiz.

Akdeniz Tütün Insaat, insaati devam eden ikonik Marvista projesiyle marka cazibesini artirmaktadir. Güvenilirlik, farklilasma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik prensiplerini temel düstur olarak sahiplenerek, Mersin'imizin ihtiyaç duydugu dünya standartlarinda projeler üretmekteyiz. Sektörün en prestijli projelerini hayata geçirmek için özgün, modern ve yasanilasi eserler hayata geçirmeye devam edecegiz.

Çevre dostu, ileri teknoloji ile donatilmis, yüksek kalitede mekânlar gelistirmenin yani sira sosyal projelere odaklanmis olan Akdeniz Tütün Insaat için bir proje, ihtiyaç asamasindan baslamakta, teslim süresinin sonrasinda dahi devam etmektedir. Akdeniz Tütün Insaat için müsteri en önemli öz varliktir.

Akdeniz Tütün Insaat gelecegi önceleyen vizyonu ve hizmet sürekliligi ile kent yasamina destek oluyor.

Akdeniz Tütün Insaat, mimari degerlere ve is kalitesine maksimum özen göstermektedir. Sadece görünüme degil, görünmeyen noktalarin da yüksek kalite standartlarinda olmasi ilkesi ile güvenilir bir marka olmayi hedeflemistir.

  • Kurum Degerini Müsteri Memnuniyetiyle Artirmak.
  • Yeni Mimari Konseptler Gelistirmek ve Uygulamak.
  • Marka Degeri Yaratmak.
  • Kaynaklari Etkin Kullanmak.
  • ente ve Kent Insanina Deger Katmak.

Akdeniz Tütün Insaat, Toplumsal yasam standartlarinin iyilestirilmesine ve gelistirilmesine hizmet etmektedir.

İletişim Form

İletişime Geçin