Gündoğar İnşaat

  • Firma Yetkilisi: Abdullah Gündoğar
  • Telefon: 0 324 238 00 21
  • E-posta:info@gundogarinsaat.com
  • Website:www.gundogarinsaat.com

Firma Tanıtım

1992 yilinda kurulan Gündogar Insaat, 2000 yilinda insaat faaliyetine ayni sirket çatisi altinda baslamistir. Kisa süre içerisinde göstermis oldugu basarilari, benimsenen ileri görüslü ve güvenli politikalari ile çok önemli projelere imzasini atmistir. Güvenilirligi kendine baz alarak büyüme trendini ayni hizla sürdürmeye devam etmektedir.

Kaliteli bir yasam alani sunmak için yaptigimiz projelerle, konut anlayisini gelistirerek en uygun kosullarda bütün gelir gruplarinin konut talebini karsilamaya aracilik etmek Gündogar Insaat’in ana hedefidir.

Gündogar Insaat, her projede insanin yasam kalitesini gelistirme düsüncesiyle hareket ederken, ayni zamanda doga ve çevreyle uyumu esas alir. Günümüzde ve gelecek nesillerimizin yasayacagi çaga uygun konutlar üreterek toplumun sosyal yasantisina katkida bulunmayi görev edinen Gündogar Insaat için tamamlanan her proje, yasamlari hep daha iyiye kavusturmak adina atilmis idealist ve girisimci bir ruhun yansimasidir.

Çagdas, deneyimli ve teknolojiye egemen olan Gündogar Insaat, degisen müsteri beklentilerine hizli ve güvenilir bir sekilde cevap vermek için çalismaktadir. Yasamsal islevlere en ince ayrintilardan baslayarak bakmak ve daima en iyiye imza atmak Gündogar Insaat’in asla vazgeçmeyecegi bir is prensibidir.

Gündogar Insaat, bu prensiplerini gerçeklestirirken mükemmel bir is birligi ve takim ruhu bilinciyle yol almakta ve binlerce aileye güzel bir yasam sunmak için, yeni projelerle hayallerindeki evleri insa etmeye devam etmektedir.

Gündogar Insaat olarak bugüne kadar gerçeklestirdigi her projede bir evden daha fazlasini, yeni bir yasam alani sunmanin onurunu tasidik.

Biliyoruz ki evinizi düsündügünüz, ya da kapidan içeri adim attiginiz zaman, kendinizi de ve daha önemlisi sizi oraya baglayan ailenizi de güvende hissetmek istersiniz. Yasaminizin neredeyse yarisini geçirdiginiz yuvanizda huzur bulmak, rahat olmak istersiniz.

Biz, bir evden beklentilerinizi yerine getirmek, hayatinizi kolaylastirmak için daha fazla düsünür, daha fazla çalisir, projelendirir, temelini atar, bütün malzemelerimizi ve ekibimizi özenle seçer, insa eder ve size sunariz.

Çünkü biz her evi severek insa ederiz.

Anahtarinizi teslim ettigimiz an, sizin ve ailenizin gözlerindeki isiltiyi görmekten; yeni bir yasamin baslangicina, yeni mutluluklara vesile olmaktan ve her defasinda size bir eser sunmus olmaktan, onur ve mutluluk duyariz.

Bize duydugunuz güvene mütessekiriz.

İletişim Form

İletişime Geçin