Özmen Global A.Ş.

  • Firma Yetkilisi: Şerif Özmen
  • Telefon: 0324 331 13 13
  • E-posta:info@ozmen.com
  • Website:http://www.ozmen.com

Firma Tanıtım

1952'de dedemiz ve babamizin baslattigi akaryakit tasimaciligi ve insaat sektörüne, 2002 yilinda Özmen Global A.S., olarak devam etmekteyiz. Toptan ve perakende akaryakit ticareti, özel yap-sat insaat isi ve turizm alanlarinda faaliyet göstermektedir. Kamu ve özel sektöre yönelik toptan akaryakit tedarikinin yani sira BP Tasit Tanima Sistemi distribütörlügü de yapmaktadir. 

Çok sayida basarili insaat projesine imza atan Özmen Global A.S., ögrenci yurdu ve mesire alani isletmeciligi de yapmaktadir. Çevreye duyarli, faaliyetlerini etik sirket prensipleriyle gerçeklestiren, müsteri memnuniyetine önem veren, müsteri bazli çözümler üreten Özmen Global A.S., hizmet kalitelisini sürekli arttirmakta ve kendisini yenilemektedir. 

Misyonumuz Sektörde en iyi uygulama örnegi olarak bilinmek.  

Vizyonumuz Tüm faaliyet alanlarimizda yeni yatirim ve hizmetler ile kalite çizgimiz her geçen gün arttirmak. Topluma Katki Saglamak Içinde yasadigimiz topluma sosyal, kültürel, çevresel ve ekonomik fayda saglayarak, daha iyi toplum ve çevreye ulasma sorumlulugu bilincinde ve duyarliliginda, toplumda farkindalik yaratmak. Sürekli Gelisim Ögrenen ve gelisen bir kurum kültürü saglayabilmek amaciyla, çalisanlarimiza ve teknolojiye yatirim yaparak, en iyi olma ilkesini benimseyerek, tüm paydaslarimizin beklentilerini anlayarak, ürün ve hizmetlerimizi sürekli yenileme ve gelistirme için çabalamak.

İletişim Form

İletişime Geçin