Şekerlisoy Holding

  • Firma Yetkilisi: Onur Şekerlisoy
  • Telefon: +90(212) 803 72 40
  • E-posta:info@sekerlisoy.com
  • Website:http://www.sekerlisoy.com

Firma Tanıtım

SEKERLISOY Sirketler Toplulugu’nun temelleri Dr. Ali Sekerlisoy’ un 1987 yilinda doktorluk yapmaya basladigi sehir olan Elazig da, Sekerlisoy ailesinin varligini hala sürdürmekte olan Gül Ecza Deposu ve Saglik hizmetleri adli sirketini kurmasiyla atilmistir. Topluluk hizli büyüme grafigiyle Türkiye’nin önde gelen gruplarindan biri olmayi basarmis ve 2010 yilinda kuru gida ve alimunyum profil ihracati yaparak tanistigi Irak pazarinda, 2011 yilinda insaat ve enerji sektörlerinde yaptigi yatirimlar sayesinde kazandigi ivmeyi, toplulugun kurumsallasma sürecini tamamlayarak stabil büyümeye çevirmistir.


Topluluk; saglik, insaat, turizm ve hizmetler, tarim, gayrimenkul ve enerji olmak üzere 6 sektörde faaliyet göstermektedir.


SEKERLISOY Sirketler Toplulugu faaliyet gösterdigi her sektörde kalici olmak ve iz birakmak üzere yoluna devam etmektedir. Kalici olmanin en az yeni atilimlar yapmak kadar önemli oldugu fikrini tasiyan topluluk, kaliciligi, dinamik ve profesyonel yönetim anlayisi ile kalifiye çalisanlarin katkilarinin yarattigi sinerji neticesinde yakalamistir. Kurucusunun “hangi isi yapiyorsan yap o an dünyada o isi en iyi yapan kisi ol, en azindan olmaya çalis” felsefesi isiginda faaliyet gösterdigi her sektörde en iyi olmayi amaçlamis grup pusulasini müsteri memnuniyeti ve güven ilkeleri olarak benimsemistir.


SEKERLISOY Sirketler Toplulugu kisa süre de yakaladigi bu basarisini, daima en iyiyi hedeflemesi ve bu yolda kurucusunun ayak izlerini takip ederek tipki bir doktor titizligiyle ve özeniyle çalismasina borçludur. Grup bundan sonrada Türkiye’nin ve bölgenin ihtiyaçlarina cevap verebilecek sekilde büyüme çalismalarina devam edecektir. SEKERLISOY Sirketler Toplulugu simdiye kadarki basarilarindan kaynaklanan hakli gururunu tüm çalisanlariyla paylasarak, gelecek basarilarini da ülkesine adamaktadir.

İletişim Form

İletişime Geçin