Sinan İnşaat

Firma Tanıtım

1986 yilinda Ali Yüksel Güngör tarafindan kurulan Sinan Insaat, bugün 6  sirket ve 300'ü askin profesyonel kadrosuyla insaat, turizm, mühendislik, müteahhitlik ve mobilya alanlarinda faaliyet göstermektedir. Her biri dalinda öncü ve uzmanlasmis Sinan Insaat grup sirketleri, dogrudan ya da dolayli olarak dünyanin birçok farkli noktasinda bulunan binlerce müsteriye ulasmakta,özellikle turizm ve insaat sektöründe sadece yerel degil, küresel pazarlara da hizmet vermektedir.

Mersin'i Türkiye'nin turizm konusunda parlayan bir incisi yapma hedefi ile tüm insaat projelerinin dünya çapinda satisini hedefleyen Sinan Insaat suana kadar Rusya, Beyaz Rusya ,Azerbaycan, Kazakistan, Kirgizistan, Almanya ve diger Avrupa Ülkeleri'nde bulunan satis ofisleri ile suana kadar toplam 1  projede yaklasik 3000 konutun satisini gerçeklestirmistir.

Faaliyet gösterdigi tüm sektörlerde,uluslararasi standartlarda verdigi hizmet ve sundugu ürün ile müsteri memnuniyetini en üst düzeye çikarmak, rekabetçi büyüme politikasi ile sirketi,sektörü ve Türkiye ekonomisi için öncü olabilmek. ayrica;

  • Firmamiz tarafindan yürütülen tüm projelerin mimari sartlara, standartlara,  yasalarca öngörülmüs teknik sartnamelere, ve insaat sanatina uygun olmasi,
  • Projelerimizin müsterilerimize taahhüt edilen tarihte teslim edilmesi,
  • Proje uygulamalarimizda ekolojik dengenin korunmasi ve çevre kirliliginin önlenmesi,
  • Teknolojik yeniliklerin yakindan takip edilmesidir.

Dünyada gelisen, yeni yapi teknolojileri ve teknikleri takip ederek, kaliteli yasanabilir meskenler sunan firmamiz bilgi ve birikimlerinden yola çikarak yapiya uygun güven veren projelerle hizmet vermeyi ve ilkelerinden kesinlikle taviz vermemeyi vizyon olarak benimsemistir.

Sinirsiz Hizmet Anlayisinin Yarattigi Degerler Müsterilerinin memnuniyeti en büyük sermayesidir. Insana yatirim yaparak, müsteri odakli kusursuz hizmet anlayisi çerçevesinde çalismakta ve müsterilerinin talep ve beklentileri dogrultusunda hizmet vermektedir.

Basarinin yeniliklere ve yaraticiliga deger vererek dürüst, verimli, disiplinli ve planli çalismaktan geçtigi düsüncesini benimsemektedir.

Çalisanlarina önem verir. Çalisanlarina isbirligi ve dayanismanin oldugu huzurlu bir ortam saglayarak mesleki egitim ve gelisimlerine olanak saglar, basariyi ödüllendirir.

Faaliyet gösterdigi sektörlerde ülke çapinda ve uluslararasi alanda farkliliklar yaratarak uzun vadeli basarilar ve kalici üstünlükler ile "Lider Sirket" olmaktir...

 

İletişime Geçin