Soylu&Gürüz GYO

  • Firma Yetkilisi: Serkan Soylu
  • Telefon: +90 324 238 0149
  • E-posta:info@soyluguruz.com
  • Website:http://soyluguruz.com/

Firma Tanıtım

Aileler uzun yillardir etkin sekilde yas meyve-sebze, özellikle narenciye alaninda faaliyet göstermektedir. Bu kapsamda üretim, paketleme ve ihracat vesilesiyle, Türkiye’nin ve Dünya’nin birçok noktasinda siki ticari iliskilere sahiptir.

Soylu Gida A.S. 35 yildir meyve sebze sektöründe faaliyet gösteren üretici ,paketleyici ve ihracatçi bir firmadir. Adana ve Mersin’de narenciye ve meyve bahçelerimiz bulunmakta olup ayni zamanda meyve sebze paketleme fabrikasi vardir. Ürünlerimizin % 85 ini ihraç etmekteydir.

Gürüz ailesid Menas adi altinda uzun yillardir yas meyve-sebze sektöründe Soylu Gida ile ayni sektörde is yapmaktadir.

Iki aile arasindaki uzun yillara dayali dostluk iliskisi, 7 yil öncesinde beraber gayrimenkul alimi yapilmasiyla ortakliga dönüstü.

Bu 7 yilda Soylu Gürüz Gayrimenkul yatirim A.S., bir takim yeni gayrimenkul alimlarini gerçeklestirmis ve bu arsalarin projelendirilmesi ve hayata geçirilmesi için müteahhitlik firmasini kurmustur.

Hali hazirda Gürüz ailesi, Toroslar bölgesinde 2 konut projesini, Soylu aileside Yenisehir deki 1 adet konut projesini devam ettirmektedir.

Amaci Mersin ve çevresine yeni, modern, prestijli ve en önemlisi kazançli is alanlari kazandirmak olan bizler, bugün önemli bir adim olan Mersin Megacenter projesini sizlerle paylasmaktan gurur duyuyoruz.

İletişim Form

İletişime Geçin