YAPI TURKUAZ

Firma Tanıtım

Yapi TURKUAZ olarak, sürekli gelisen teknolojiyi yaptigi isle bütünlestiren, uzman personel ve çalisan bütün alt kadrosuyla, proje asamasindan bitirme asamasina, çevrenin dogal yapisini bozmadan, estetik görüntüsüne uygun düsen çalismalarini bundan önce oldugu gibi bundan sonra da zamaninda bitirme ve teslim etme ilkesinden taviz vermeden devam etmektir. 

Yapi Turkuaz her projede çagdas mimari anlayisi,  depreme karsi güvenilirligi, estetik detaylara verilen önem ve tüm ihtiyaçlara cevap veren ergonomik çözümleri ile daha zevkli yasam alanlari insaa ediyor. Hedeflerini gayrimenkul alanindaki gelisim firsatlarini dogru zamanda degerlendirerek, nitelikli yatirimlara imza atmak olarak belirleyen Yapi Turkuaz, her proje sonunda bir sonraki proje için çoktan çalismalara baslamis oluyor..

Her türlü yasam firsatindan ve ortamindan esit ve tam olarak yararlanabilmek herkesin hakkidir. Bu felsefeden hareket ile Yapi Turkuaz farkliliklara saygi gösteren ve özel ihtiyaç sahibi bireylere uluslararasi standartlara uygun, yenilikçi çözümler üretebilmeyi kendine ilke edinmistir.

Binalar, dünyada enerjinin yaklasik üçte birinin kullanmaktadir. Yesil bina uygulamalari ile enerji tasarrufu, dogayi koruma ve konforlu bir yasam ortami hedeflenmektedir.

Binaya "yesil bina" ünvanini; yer seçimi, tasarim, inovasyon binada kullanilan yapi malzemelerinin özellikleri, yapim teknigi, atik malzemelerin yeniden kullanimi konularindaki seçici yaklasimlar vermektedir.

İletişim Form

İletişime Geçin