CAPİTAL TİCARET MERKEZİ / En İyi Ofis

1/10/2018 Facebook'ta Paylaş

Is dünyasinin basarili iki grubu, Arican Grup ve Güler Grup, bölgemizde bir ilk olacak ve ticarete bakis açisini degistirecek ortak bir hayal için, Capital Ticaret Merkezi'nde bir araya geldi.

Binlerce konut ve yapiya imza atmis, ülke üretimi ve istihdamina her zaman büyük katkilar saglamis bu iki nadide grup, tüm deneyimlerini, güçlerini ve yenilikçi bakis açilarini bir “Yeni Nesil Is Merkezi” olan bu devasa projeye aktardi.

Arican Grup ve Güler Grup’un ortak hayallerini ortak gelecege dönüstürecek olan Capital Ticaret Merkezi; European Property Awards 2017’de ‘’En Iyi Ofis’’ Projesi Ödülü almis bir bas yapit. Proje; Çarsi Katiyla, deniz manzarali Ofis ve Loft Ofis Katlariyla is yasamini temelinden degistiriyor. 2 yatay 2 dikey 4 blokta, 59 m2’den 727 m2’ye kadar modüler ofisler ile genis bir seçme sansi veren Capital Ticaret Merkezi’nde ayrica 18 adet Loft Ofis, 10 adet Dubleks Ofis, 29 adet Meydan Magazasi bulunuyor. Proje, 10.000 m2’lik kapali otoparki, meydani, gezi terasi, konferans ve toplanti salonlari, VRF ve Sartlandirilmis Havalandirma Sistemi ile Mersin’de ilkleri yasatmaya hazirlaniyor.

GENIS BIR VIZYON, FARKLI BIR BAKIS AÇISI...

Is yeri, ofis anlayisi yakin zamana kadar “metrekare – çalisan sayisi” gibi performansa dayali bir fiziki hesaba dayaniyordu. Simdi ise bu, is yerinin sosyal imkanlari, prestiji, imaji, teknolojisi, mimarisi, spor ve eglence aktiviteleri gibi total bir algiya gereksinim duyuyor. Bu yeni trendle artik eski apartman dairelerinden çikip, gelecege merhaba deme zamani.

BENZERSIZ MIMARI

Dört açili cam cephe mimarisi ile dinamik bir görünüme sahip bir basyapit.
Hayatinizi kolaylastiracak, isinizden haz duymanizi saglayacak, tüm detaylarin düsünüldügünü göreceksiniz.

YUMUKTEPE-MERSIN OTOBAN BAGLANTISININ YANI BASINDA!

Capital Ticaret Merkezi, bütün ticaret yollarinin ve en kritik isletmelerin kesistigi bir lokasyonda yer aliyor. Toroslar, Yenisehir ve Akdeniz olmak üzere üç ilçenin bulustugu noktada konumlaniyor. Mersin Limani’na 4, Otobana 7 ve kentin kritik noktalarina sadece 5-6 dakikalik uzaklikta. Silifke’den Adana’ya kadar toplu tasima araçlarinin kullandigi Gazi Mustafa Kemal Bulvari, kentin en eski ana arteri oldugu için ciddi bir yaya sirkülasyonuna sahip.

İletişime Geçin