MERSİN'İN EN YENİ PROJELERİ BURADA

10/22/2018 Facebook'ta Paylaş

Mersin Projeler, 1 yil önce yayin hayatina basladi.

Basladigimiz günden bugüne insaat alanin da kendisini kanitlamis bir çok firma ile çalismaya basladik. Görüstügümüz her firmaya Mersin Projeler'i anlattigimizda bizi takdirle karsiladilar, yaptigimiz çalismayi basarili buldular. Firmalar projeleri ile birlikte Mersin Projeler'e katildilar. 

 

Oktay Insaat, Aydoganlar, Pozcu Grup, Özmen Grup, Soylu Gürüz GYO gibi firmalarin bizlere katilmasi bizi daha da güçlendirdi. 

Mersin Projeler'de hem insaat firmalarinin, hem de yaptiklari projelerin tanitimini yapmaktayiz. En yeni ve Mersin'imize deger katan projelere yer vermek her zaman ilk önceligimiz oldu. 

Yola çikarken birincil görevimiz, Mersin'e hem kültürel hem de ekonomik bir katkida bulunmakti. Bunun için tabiri caiz se gece gündüz çalismaktayiz. 

Bize katilan her yeni proje  ülkemiz genelinde ve yurtdisinda yasayan insanlar tarafindan görüldü, incelendi ve onlarca kisi yapilan bu projeler hakkinda bizlerden bilgiler istedi.

Mersin Projeler'de sistem nasil çalismaktadir?

Birincisi, sizlerden gelen talep yada biz sizlerle randevulasmamiz da yaptigimiz görüsme sonrasi, firma yetkili kisisi ve onayi dahilinde firmaya ve projeye ait bilgileri, görseleleri ile birlikte yer vermekteyiz. Yine firma yetkilisinin onayi ile birlikte sitemizde firmayi ve projelerini yayinlamaktayiz. Sadece yayyinlamakla kalmayip projenin sürekli güncel tutulmasini ve daha çok insana ulasmasi için sosyal medya araçlarimizla;( instagram, facebook, youtube) her projeye özel grafikerlerimiz tarfindan hazirlanan çalismalar belli periyod araliklari ile paylasilmaktadir. 

Ikincisi, yaptigimiz güncel paylasimlar ve sitemizin sürekli güncel olmasi dolayisi ile sehir disindan ve yabanci ülkelerden insanlar bize rahatlikla ulasmaktadir. Sitemizin yakin zaman da yabanci dillerin eklenmesi ile bu ilginin daha fazla olacagini da söyleyebiliriz. 

Kisaca, Mersin Projeler'de hem firmalar memnun olmakta, hem de yeni projelere hakkinda bilgi sahibi olmak isteyen, yatirim yapmak isteyenler bir tikla istedigi projeye ulasabilmektedir. 

Sizler de güvenilir bir sistemle anlattiklarimizi görmek isterseniz irtibat numaramizdan yada mail ile bize ulasabilirsiniz. 

 

İletişime Geçin